נגישות

תרומה לאנונימוס

ביחד נעצור את ההתעללות בבעלי חיים!

הרצאות בבתי ספר52
חקירות סמויות110
מאבק במשלוחים החיים180
תקשורת, פרסום והפצה360
המשך
נא להכניס סכום או לבחור פרוייקט
אפשר לתרום לאנונימוס גם טלפונית: 03-6204878
או בהעברה בנקאית לעמותת אנונימוס
בנק דיסקונט, סניף 083, חשבון 3801170
אנו מאמינים כי על מנת ליצור שינוי אמיתי במצב בעלי החיים, יש לטפח את החמלה בקרב הדור הבא - מגיל צעיר. על כן, אחת מזירות הפעילות המרכזיות שלנו היא החינוך. אנו מרצים בכל שנה בפני כ-30 אלף תלמידים בבתי ספר ובתנועות נוער, מדריכים מאות בני נוער לפעילות בכיתתם ובבית ספרם, ומרכזים התנדבות של עשרות תלמידים במסגרת פרויקט "מחויבות אישית" של משרד החינוך.
תחקירני אנונימוס חודרים למתקני התעללות המוניים כמו מדגרות, בתי-מטבחיים, לולי פיטום ומשאיות הובלה, לעתים לתקופה ממושכת, על מנת לתעד את מה שעובר על בעלי החיים שם מדי יום. הם נחשפים להתעללות קשה בבעלי חיים כדי שהציבור יידע עליה. כך נולדו התחקירים שזעזעו את המדינה: במשחטת אדום אדום של תנובה, בזוגלובק, במשחטת דבאח, ועוד.
רבים אינם יודעים שחלק מהבשר שנמכר בישראל מגיע מבעלי-חיים שעברו את אחד ממסעות ההובלה הארוכים בעולם, על פני יבשות וימים, רק כדי לשחוט אותם בארץ. במהלך המסעות מאוסטרליה, שנמשכים שבועות ארוכים, בעלי החיים כלואים בצפיפות, בזוהמה ובמחנק. רבים אינם שורדים, וגופותיהם מושלכות לים. אנונימוס פועלת להפסקת המשלוחים החיים באמצעות מאבק ציבורי ומשפטי.
אנו פועלים במגוון דרכים כדי ליידע את הציבור ואת מקבלי ההחלטות במה שעובר על בעלי החיים: במהדורות חדשות מרכזיות ובתוכניות תחקירים, בפורטלי חדשות ברשת, ברשתות החברתיות, בפעילויות שטח, בעלוני מידע, בקידום בגוגל או פרסום בתשלום, ועוד. לשם כך נדרשת עבודה מקצועית של עריכה, דוברות, שיווק, עיצוב, הפקה, ועוד.